ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka

Idziemy Na Zakupy

Idziemy Na Zakupy

 

Ciuchy ·  Buty ·  Torebki ·  Dodatki ·  Biżuteria ·  Meble ·  Akcesoria ·  Płyty ·  Książki ·  Wydarzenia · 

strona główna  » Trendy  » 4 wersje piękna

Aktualizacja: 2013-07-01

4 wersje piękna

Drugi dzień Wrocław Fashion Meeting to przede wszystkim prezentacja czterech kolekcji

Hedonist - Né Comme Ça

(fot. Idziemy Na Zakupy)

Motto marki Nigdy nie przepraszaj za to, kim jesteś ujawnia się również w najnowszej kolekcji. Né Comme Ça jest skierowana do kobiet kochających życie, akceptujących siebie, lubiących pławić się w luksusie i nie czuć z tego powodu poczucia winy. Tworząc kolekcję Hedonist nie zawiódł swoich wielbicielek. Podczas pokazów finałowych w trakcie Wrocław Fashion Meeting zaprezentowana została najwyższa klasa jakości tkanin. Sebastian Szajber i tym razem odniósł się do swej ulubionej i niezwykle klasycznej gamy kolorystycznej. Biel, ecru, szarości oraz czernie dominowały tego wieczoru na wybiegu.

Aneta Larysa Knap FOLK DESIGN & Avanti Konieczko

(fot. Idziemy Na Zakupy)

"Moją wizją jest wprowadzenie na rynek ubioru, który będzie nadawał się do codziennego użytku, naszpikowany podhalańskim designem, malowany przywiązaniem do regionu i fascynacją góralskiego życia." tak tłumaczy swój styl projektantka Aneta Larysa Knapp. Jej misją jest rozpowszechnienie polskich walorów kulturowych w Polsce i na świecie. Perfekcja w wykonaniu strojów, inspiracja tradycyjnym ubiorem góralskim to propozycja łączenia tradycyjnego stroju z folklorem Podhala – tak można najcelniej scharakteryzować kolekcję zaprezentowaną we Wrocławiu. Feria barw, niezwykła różnorodność tkanin, długości oraz czapki i dzianiny imitujące futra zwierzęce dopełniały całości. Kolekcja Folk Design marki Avanti Konieczko, wzbudziła zachwyt i nieukrywany podziw publiczności.

Anna Cichosz

(fot. Idziemy Na Zakupy)

Królową pokazu kolekcji Sensual Anny Cichosz była niewątpliwie czerń. Modelki prezentowały w tym kolorze suknie, sukienki, spodnie i kamizelki.W niektórych stylizacjach czerń lekko łamała szarość. Kolekcje Anny Cichosz to unikatowe pojedyncze wzory, wykonane z wysokogatunkowych tkanin, dzianin, skór, włóczki i sznurków. Charakteryzują się niepowtarzalnym krojem, oryginalnymi fasonami. Dedykowana odważnym kobietom, mającym świadomość swego piękna.

Jarosław Juźwin

(fot. Idziemy Na Zakupy)

Absolwent Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji Marii Ewy Dziewulskiej, akademię ukończył z wyróżnieniem. Nadal studiuje w Międzynarodowej Szkole Projektowania Ubioru i Kostiumografii. Sam o sobie mówi, że jest detalistą, eksperymentującym ze wzorem, materią i dodatkami. Każda kolekcja to dla niego początek nowej historii, inspirujące wyzwanie, odrębny projekt. Kolekcja Holograms A/W 2013/14 jest elegancka, utrzymana w duchu prostoty, wizualnej pomysłowości. Projektant przełamuje klasyczne formy poprzez niestandardowe połączenia materiałów: jedwabiu, dzianin, szyfonów z elementami 3D, które poza formą estetyczną nadają bardzo nowoczesny look. Kolekcję niezwykle ożywiają grafiki, które zmieniają się podczas ruchu.

Folk DesignFolk DesignFolk DesignFolk Design

Tapety dla Ciebie
 

www.idziemynazakupy.com

© Idziemy Na Zakupy: kontaktredakcja prywatnośćmapa serwisu

Zobacz także: Suknie ślubne