ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka

Idziemy Na Zakupy

Idziemy Na Zakupy

 

Ciuchy ·  Buty ·  Torebki ·  Dodatki ·  Biżuteria ·  Meble ·  Akcesoria ·  Płyty ·  Książki ·  Wydarzenia · 

strona główna  » Trendy  » TOR(nistry)BY Cambridge

Aktualizacja: 2013-06-24

TOR(nistry)BY Cambridge

Prosto z londyńskich uczelni wkroczyła na polskie ulice. Wiosenna moda na satchel bags trwa...

Nowa kolekcja wiosna/lato satchels bags by Cambridge (źródło: www.cambridgesatchel.com)

 

Torebki-tornistry mają swoją fascynującą historię. Pionierską produkcję satchel bags zawdzięczamy marce Cambrigde Satchel Company. W 2008 roku firmę założyły Julie Dean wraz z matką ­­- kobiety bez wykształcenia w dziedzinie projektowania. W dodatku do produkcji torebek zmusiła je sytuacja finansowa. Dean brakowało pieniędzy na opłacenie czesnego swoim dzieciom. Pomysł na biznes okazał się nadzwyczaj prosty ­- przywrócić w Wielkiej Brytanii klasyczne satchel bags, czyli torebki-listonoszki, w których kiedyś każdy brytyjski uczeń nosił podręczniki.

Satchel bags z tłoczeniem liter (źródło: www.cambridgesatchel.com)

 

Julie Dean chciała stworzyć produkt z dawnych lat - z prawdziwej, bardzo dobrej jakości skóry, ręcznie szyty i pozbawiony elementów dekoracyjnych. Jednak prawdziwą furorę zrobiła neonowa linia. Klasyczne torebki satchel bags w Wielkiej Brytanii, stały się prawdziwym hitem. Od tej chwili Dean stała się prawdziwą projektantką mody i zdecydowanie nie musi się martwić o swoje finanse, bo torebki sprzedają się w błyskawicznym tempie. Do tej pory powstało kilka limitowanych wersji dla modowych potenatów. W dodatku firma daje możliwość spersonalizowania swojej listonoszki przez tłoczenie liter. Satchel bag można zamówić przez Internet w każdym zakątku świata - firma wyśle zakup w dowolny zakątek Ziemi.

(źródło: deezee.pl)

 

Ten praktyczny model torebek-listonoszek możemy znaleźć także w nowej kolekcji marki DeeZee. Są niezwykle praktyczne i wygodne. Świetnie sprawdzą się nie tylko w szkole bądź na uczelni, ale też na spacerze, czy zakupach. Klasyka połączona z neonową wariacją w groszki, a także azteckie wzory, idealnie wpisuje się w obecną modą na jaskrawe odcienie i geometryczne printy. Dzięki neonom twoja letnia stylizacja zyska dużą dawkę koloru i będzie bardziej wyrazista.

Aztec 99,- (źródło deezee.pl)Groszki 99,- (źródło deezee.pl)Groszki 149,- (źródło deezee.pl)Groszki 149,- (źródło deezee.pl)

Szkolnego charakteru dodaje także długi pasek, który posiada każda z torebek. Dzięki niemu możemy zarzucić torebę na ramię i cieszyć się ze swobody. W dużej ilości kieszonek można się pogubić, ale przecież im więcej tym lepiej. Może dzięki nim w końcu nasza torebka będzie uporządkowana? Model satchel bag sprawi, że bycie zorganizowaną stanie się o wiele łatwiejsze.

Anna Balukiewicz

Odwiedź strony

 • www.cambridgesatchel.com
 • deezee.pl
 • Tapety dla Ciebie
   

  www.idziemynazakupy.com

  © Idziemy Na Zakupy: kontaktredakcja prywatnośćmapa serwisu

  Zobacz także: Suknie ślubne