ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka

Idziemy Na Zakupy

Idziemy Na Zakupy

 

Ciuchy ·  Buty ·  Torebki ·  Dodatki ·  Biżuteria ·  Meble ·  Akcesoria ·  Płyty ·  Książki ·  Wydarzenia · 

strona główna  » Trendy  » Pejzaże na palcach

Aktualizacja: 2010-09-22

Pejzaże na palcach

Pierścionki z pomysłem, które możemy sobie dowolnie układać - ozdoba i dobra zabawa

Pierścionki. Nosi je chyba każda z nas. W zależności od gustu wybieramy skromne lub też takie, które wywierają wrażenie nawet z daleka. Mogą być ze złota lub srebra, czasami sięgamy także po sztuczną biżuterię, choć to nierzadko zależy od zasobu naszego portfela. Ważne jednak, że wprawiają nas w lepsze samopoczucie, pozwalają poczuć się wyjątkowo, bardziej kobieco…

Pierścionki autorstwa holenderskiej projektantki - Zeldy Beauchampet, to artystyczna biżuteria z pomysłem. Kolekcja obejmuje unikatowe pierścioneczki, które znacznie różnią się od tych, które zazwyczaj mamy okazję oglądać w sklepach jubilerskich. Przedstawiają one drzewa, zwierzęta, zabudowania, które tworzą wyjątkowy krajobraz. Każdego dnia możemy zmieniać ich kompozycję i kształtować coraz to nowe pejzaże, które pozwolą odzwierciedlić nasz nastrój danego dnia.

Jak mówi sama autorka, zadaniem tej niecodziennej biżuterii, jest pokazanie świata takim, jakim go czujemy. Symbolizują młodość, dynamikę, mają stać się częścią wyobraźni ich użytkownika.

Joanna Łapacz

Odwiedź strony

  • www.zdla.nl
  • Tapety dla Ciebie
     

    www.idziemynazakupy.com

    © Idziemy Na Zakupy: kontaktredakcja prywatnośćmapa serwisu

    Zobacz także: Suknie ślubne