ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka

Idziemy Na Zakupy

Idziemy Na Zakupy

 

Ciuchy ·  Buty ·  Torebki ·  Dodatki ·  Biżuteria ·  Meble ·  Akcesoria ·  Płyty ·  Książki ·  Wydarzenia · 

strona główna  » Trendy  » Neonowy COLOUR BLOCKING

Aktualizacja: 2013-05-10

Neonowy COLOUR BLOCKING

Neonowe żółcie, róże oraz zielenie na kobiecych nogach

W tym sezonie wyraźnie można zauważyć, że pastele oddały hołd na rzecz jaskrawych i mocnych barw. Są jak najbardziej pożądane. Z całego stroju, to właśnie buty o takich kolorach grają pierwsze skrzypce!

(fot. Kazar)

 

Oferta na wiosnę/lato 2013 zachęca do wyrażania swojej osobowości poprzez kolorowe obcasy, szpilki i platformy. Jaskrawość barw dotyczy przede wszystkim czółenek, sandałków czy koturnów. Obecny trend, który został określony jako "colour blocking", polega na oddzieleniu poszczególnych kolorów od siebie. Barwy tym samym są zablokowane i sprawiają, że buty robią niesamowite wrażenie, gdyż stają się najważniejszym elementem całej kreacji. Oprócz różów, zieleni i żółci, prym będą wiodły odcienie pomarańczu. Niektóre kolory wzbogacają o geometryczne wzory - kwadraty, trójkąty i koła.

Cudowne rozwiązanie na walkę z szarością!

W blokowaniu kolorów zauważyć można powrót do lat 80. XX w., gdzie dominowały neonowe i jaskrawe barwy (fot. Kazar)

 

Jaskrawe barwy chyba każdemu kojarzą się z latem, palmami, tropikalnymi wyspami oraz energią do życia. Symbolizują kobietę odważną i aktywną.
Najlepiej łączyć ze sobą albo te kolory, które ze sobą kontrastują, albo te, które idealnie współgrają. Blokowanie barw przeniosło się również na inne aspekty życia - od butów, przez ubrania, aż do projektowania wnętrz. Trend jaskrawości sprawił, że na szarych ulicach robi się pogodnie. Ubiorem-graffiti malujemy naszą przestrzeń. Wiele kobiet, nie odważyłoby się na takie barwy, gdyby nie przyzwolenie projektantów mody.

Dlatego drogie Panie, rzucamy smutne czarne, brązowe, szare szpilki, czółenka i sandałki w kąt. Wyruszamy na łowienie intensywnych kolorów. Dzięki temu poczujemy się seksowne, odważne i pełne energii życiowej - a taka, w naszym szybkim tempie życia, bardzo się przydaje.

Kamila Gębik

Tapety dla Ciebie
 

www.idziemynazakupy.com

© Idziemy Na Zakupy: kontaktredakcja prywatnośćmapa serwisu

Zobacz także: Suknie ślubne