ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka

Idziemy Na Zakupy

Idziemy Na Zakupy

 

Ciuchy ·  Buty ·  Torebki ·  Dodatki ·  Biżuteria ·  Meble ·  Akcesoria ·  Płyty ·  Książki ·  Wydarzenia · 

strona główna  » Mediateka  » Międzynarodowy Festiwal Dizajnu

Aktualizacja: 2010-11-07

Międzynarodowy Festiwal Dizajnu

Festiwal Dizajnu Design Attack w Krakowie to impreza obejmująca wystawy, warsztaty i konferencje

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL DIZAJNU
Wystawy: 04.11-05.12.2010
Konferencja: 05.11.2010
Kraków


Festiwal Dizajnu Design Attack jest pierwszym tak dużym festiwalem poświęconym projektowaniu w Małopolsce. Festiwal ten budowany jest w dużej mierze na kapitale społecznym, gdyż powstawał dzięki połączeniu sił Fundacji Forum z Krakowa, reprezentowanej przez trzy kobiety oraz entuzjastycznie nastawionych organizacji działających w różnej przestrzeni: fundacyjnej, muzealnej, handlowej, kulturalnej oraz oczywiście projektantów we współpracy z Konsulatem Generalnym Austrii w Krakowie a także przy wsparciu finansowemu m.in. Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie.

Pierwsza edycja festiwalu, która odbędzie się w listopadzie 2010 roku, ma na celu zwrócenie uwagi na zastosowanie nowych materiałów w dizajnie, ukazanie współczesnego dizajnu austriackiego a także prezentacja koncepcji i przyszłościowych wizji designerów oraz firm zajmujących się projektowaniem i produkcją prototypów. Festiwal będzie szeroką prezentacją projektowania przemysłowego, mody, architektury wnętrz, druków użytkowych i identyfikacji graficznej. Na program festiwalu złożą się wystawy w ramach tematycznego programu głównego, którym w 2010 roku jest Materiał Przyszłości oraz Young Austrian Design, konferencja oraz warsztaty i wydarzenia towarzyszące, m.in. warsztaty dla młodzieży.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, sponsora głównego Abet Laminati i sponsorów: Office Solution, Marro Sp. z o.o. i Excellent SA.

Odwiedź strony

  • designattack.pl
  • Tapety dla Ciebie
     

    www.idziemynazakupy.com

    © Idziemy Na Zakupy: kontaktredakcja prywatnośćmapa serwisu

    Zobacz także: Suknie ślubne