ciasteczkaWażne: Pozostawiamy ciasteczka

Idziemy Na Zakupy

Idziemy Na Zakupy

 

Ciuchy ·  Buty ·  Torebki ·  Dodatki ·  Biżuteria ·  Meble ·  Akcesoria ·  Płyty ·  Książki ·  Wydarzenia · 

strona główna  » Trendy  » Klasyczna Zara na jesień

Aktualizacja: 2011-08-18

Klasyczna Zara na jesień

Z czym kojarzą się jesienne ubrania - przede wszystkim z miękkimi, ciepłymi tkaninami

Zara

Kolekcja firmy Zara na jesień 2011 właśnie tak jest. Ubrania są maja klasyczne kroje i są szyte z ciepłych, przyjemnych dla ciała materiałów. Wełny, tweedy i jerseye w ciemnych, ascetycznych kolorach. Króluje tu czerń, szarości, biało-czarne melanże. Obszerne swetry, długie kardigany, wysokie golfy nie pozwolą nam zmarznąć w jesienne chłody. Ale jesień to nie tylko ciepłe okrycia wierzchnie.

Kończą się urlopy i sezon ogórkowy, a zaczynają się wieczorne spotkania, wyjścia do teatru i kina i tu Zara ma dla nas ciekawe propozycje, równie oszczędne w barwach i formie ale przyciągające klasycznym krojem i ciekawymi materiałami. Nie da się obojętnie przejść koło prostej – szaro-srebrzystej sukienki, świetnej białej bluzki w czarne grochy, a już spódnica czarna spódnica połyskująca cekinami w zestawieniu z kobaltową bluzką kimono, to prawdziwy triumf klasycznej elegancji.

Zara puszcza do nas jednak oko - może zapowiedź następnych kolekcji - dodając do prostego, melanżowego płaszcza pomarańczowe spodnie i srebrne oksfordki.

ZaraZaraZaraZara

Zobacz także

 • Jazzówki, oxfordki, sznurowane cudeńka
 • Lodowa Zara
 • Odwiedź strony

 • zara.com
 • Tapety dla Ciebie
   

  www.idziemynazakupy.com

  © Idziemy Na Zakupy: kontaktredakcja prywatnośćmapa serwisu

  Zobacz także: Suknie ślubne